
Презервативи Skyn Intense Feel Без латексу 3 шт
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6501053342
+380 (67) 488-16-87
- +380 (66) 902-10-69
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи Intense Feel створені для посилення відчуттів під час близькості. Ці презервативи оснащені спеціальною текстурою у вигляді точок і ребер, які збільшують стимуляцію як для чоловіків, так і для жінок.
Вони виготовлені з міцного і тонкого поліізопрену, що забезпечує надійний захист і природні відчуття. Додаткове змащення допомагає зробити процес комфортнішим і приємнішим для обох партнерів.
Презервативи Intense Feel ідеально підходять для тих, хто хоче додати трохи гостроти у свої стосунки.
Вони виготовлені з міцного і тонкого поліізопрену, що забезпечує надійний захист і природні відчуття. Додаткове змащення допомагає зробити процес комфортнішим і приємнішим для обох партнерів.
Презервативи Intense Feel ідеально підходять для тих, хто хоче додати трохи гостроти у свої стосунки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyn |
| Країна виробник | Таїланд |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Текстура | Ребристі, Пупирчасті |
| Матеріал | Поліізопрен |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.04 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴





