
Презервативи OLO Вихор гладкі 10 шт
269 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6501053314
+380 (67) 488-16-87
- +380 (66) 902-10-69
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи OLO Drag
on Вихор — ультратонкі гладкі презервативи з силіконовим лубрикантом, створені для комфортної та тривалої близькості з максимальним збереженням природних відчуттів. Гладка поверхня забезпечує м’яке й природне ковзання, а силіконовий лубрикант не пересихає та знижує тертя протягом усього контакту. Презервативи добре прилягають, не сковують рухів і підходять для регулярного використання.Серія Dragon натхненна східною символікою сили та витривалості — для впевненості, контролю й комфорту в кожній деталі.
- Анонімне пакування — повна конфіденційність доставки
- Силіконовий лубрикант — тривале ковзання без пересихання
- Ультратонкі — більше чутливості
- Надійний захист за умови правильного використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.04 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Класичні |
| Призначення | Універсальний |
| Особливості | Ароматизовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴




